Στο ΕΠΑΛ Σιάτιστας αποφοίτησε η Ραφαηλία-Ευθυμία Τιούκαλια που κατάφερε να πραγματοποιήσει το όνειρό της .Από 19.395-19.540 μόρια κυμαίνονται τα μόρια που συγκέντρωσε στις πανελλαδικές, τα περισσότερα από κάθε άλλο μαθητή στην Π.Ε. Κοζάνης. Θα ακολουθήσει τον τομέα υγείας .
![](https://www.radiosiatista.gr/wp-content/uploads/2023/06/Screenshot_20230629_160846_com.facebook.orca_.jpg)
«Με ενδιέφεραν τα παραϊατρικά επαγγέλματα βλέποντας και το φυσικοθεραπευτήριο της αδελφής μου. Ήμουν πάντα καλή μαθήτρια» ανέφερε στο prlogos επιτείνοντας την προσπάθειά της την τελευταία χρονιά.
Ιωάννα Παπαδημητρίου
0 Σχόλια